Ajax B 2005/2006
wz

Home     Aktuálně     Kádr     Statistika     Fotogalerie     Historie     Rekordy     Divize     Okres    Béčko     Základna     Turnaje     Vzkazy


Sezona 2005/2006


V týmu se nově objevili Jakub Russ, Lukáš Brož a Přemek Šefčík a i oni pomohli velice dobrému začátku - béčko na úvod dvakrát vyhrálo v Horšovském Týně, po šesti zápasech mělo 14 bodů. Pak ale přišel zlom, mizerné výsledky a v soutěži, která se hrála jednokolově, obsadil Ajax B hrůzostrašné 15. místo z 21 účastníků.

Přehled zápasů sezony 2005/2006

Zápas Podzim
Ajax B-Jamajka Domažlice 1:3
Ajax B-Bomber Domažlice B 2:2
Ajax B-Keramika Staňkov 3:3
Valcha-Ajax B 1:4
Beroušek-Ajax B 3:0
Forsage Havlovice-Ajax B 3:2
Švédská trojka B-Ajax B 7:6
Ajax B-FC Holýšov B 2:4
Ajax B-FC Holýšov C 4:4
RSC Čerchov Domažlice-Ajax B 6:2
HSK Domažlice-Ajax B 9:3
Ajax B-Chrastavice 5:0 kont.
Nový Kramolín A-Ajax B 3:1
Nový Kramolín B-Ajax B 2:1
Ajax B-Bahňáci Kdyně 8:2
Ajax B-Kouba Kdyně 0:0
Mnichov-Ajax B 2:4
Čermná-Ajax B 4:4
Kobra H. Týn-Ajax B 2:5
Akva bar H. Týn-Ajax B 0:4

Tabulka:

1. Nový Kramolín A 20 17 1 2 100 : 26 52
2. RSC Čerchov Domažlice 20 17 1 2 112 : 39 52
3. Švédská trojka Domažlice B 20 14 1 5 112 : 61 43
4. Akva bar Horšovský Týn 20 13 0 7  96 : 93 39
5. Forsage Havlovice 20 12 2 6  80 : 61 38
6. Kouba team Kdyně 20 12 1 7  65 : 53 37
7. SK Bahňáci Kdyně 20 11 3 6  69 : 58 36
8. Jamajka Domažlice 20 11 2 7  76 : 63 35
9. FC Kobra Horšovský Týn 20 11 1 8  82 : 60 35
10. FC SVA Holýšov B 20 10 4 6  63 : 62 34
11. Keramika Staňkov 20 8 3 9  82 : 61 27
12. FC SVA Holýšov C 20 8 3 9  65 : 65 27
13. SK Bomber Domažlice B 20 7 5 8  51 : 52 26
14. FC HSK Domažlice 20 8 0 12 78 : 86 23
15. Ajax Staňkov B 20 6 5 9 61 : 60 23
16. FC Mnichov 2001 20 5 6 9 60 : 77 21
17. 1. FC Čermná 20 6 2 12 59 : 74 20
18. Nový Kramolín B 20 6 0 14 35 : 85 18
19. SKP Valcha Domažlice 20 4 0 16 36 : 70 12
20. SAS Beroušek 20 3 2 15 38 : 101 11
21. Turbo Vespe Chrastavice 20 0 0 20 4 : 118  0

Tabulka střelců:
12 - Jakub Russ
 8 - Radek Morkes
 8 - Přemysl Šefčík
 8 - David Kalčík
 4 - Martin Gust
 4 - Petr Král
 3 - Jiří Šimka
 3 - Lukáš Brož
 3 - Lukáš Muchna
 2 - Viktor Steinbach
 1 - Aleš Kmetík

Okresní přebor 2005/2006 - jarní část

13. května - hřiště Staňkov (škvára) - okres I. třída
Ajax B-Jamajka 1:3
Branka Russ

Ajax B-Bomber B 2:2
Branky Russ 2

Ajax B-Keramika 3:3
Branky Muchna, Kalčík, V. Steinbach

Sestava:

7. května - hřiště Němčice (tráva) - okres I. třída
Valcha-Ajax B 1:4
Branky M. Gust 2, Kalčík 2

Beroušek-Ajax B 3:0

Sestava:



Podzimní část

29. října - hřiště Domažlice (umělá tráva) - okres I. třída
Havlovice-Ajax B 3:2
Branky Muchna 2

Švédská trojka B-Ajax B 7:6
Branky Russ 3, A. Kmetík, Šefčík, Brož

Sestava:


22. října - hřiště Staňkov (tráva) - okres I. třída
Ajax B-Holýšov B 2:4
Branky Šefčík, P. Král

Ajax B-Holýšov C 4:4
Branky Russ 2, P. Král, M. Gust

Sestava: L. Wagner - M. Gust, Kaufner, Šefčík - Russ, P. Král, Muchna
 

16. října - hřiště Domažlice (umělá tráva) - okres I. třída
RSC Čerchov-Ajax B 6:2
Branky Šimka, V. Steinbach.

HSK Domažlice-Ajax B 9:3
Branky Kalčík, Morkes, M. Gust

Sestava:
 

9. října - hřiště Staňkov (tráva) - okres I. třída
Ajax B-
Turbo Vespe Chrastavice 5:0 kontumačně


1. října - hřiště Nový Kramolín (tráva) - okres I. třída
N. Kramolín A-Ajax B 3:1
Branka
Kalčík

N. Kramolín B-Ajax B 2:1
Branka Šefčík

Sestava:
 

24. září - hřiště Staňkov (tráva) - okres I. třída
Ajax B-Bahňáci Kdyně 8:2
Branky Russ 2, Kalčík 2, Brož 2, P. Král 2

Ajax B-Kouba team Kdyně 0:0

Sestava:

18. září - hřiště Čermná (tráva) - okres I. třída
Mnichov-Ajax B 2:4
Branky Šimka 2, Šefčík, Morkes

Čermná-Ajax B 4:4
Morkes 3, Šefčík

Sestava:

10. září - hřiště Horšovský Týn (tráva) - okres I. třída
Kobra H. Týn-Ajax B 2:5
Branky Morkes 2, Šefčík 2, Russ

Akva bar H. Týn-Ajax B 0:4
Russ, Morkes, Šefčík, Kalčík

Sestava: L. Wagner - Šefčík, V. Steinbach, Šimka, P. Král - Kalčík, Morkes, Russ