wz

Home     Aktuálně     Kádr     Statistika     Fotogalerie     Historie     Rekordy     Divize     Okres    Béčko     Základna     Turnaje     Vzkazy

Aktuálně - rok 2004

5. prosinec - hřiště Plzeň (hala) - divize
Czech Made Plzeň-Ajax Staňkov 5:2 (1:1)
Branky A. Kmetík, Řeháček.

28. listopad - hřiště Domažlice (hala) - divize
Ajax Staňkov-Pumidas Plzeň 8:5 (4:0)
Branky Vachtl 4, A. Kmetík 2, P. Gust, Šimka.
Po všech stránkách se nám podařilo odehrát první poločas. Dobře jsme bránili a i úspěšnost v našich gólových šancích nebyla špatná. Na začátku druhé půle zabránil B. Kmetík rukou míči směřujícímu do branky - dostal červenou kartu a Pumidas z penalty snížil. Hosté zvýšili aktivitu, v útoku hráli velice dobře a ještě zápas zdramatizovali. Snížili na 6:3 a 7:5, takže až gól M. Vachtla v poslední minutě do prázdné branky potvrdil naše druhé vítězství v sezoně.
Vydařený návrat do sestavy po velmi dlouhé době oslavili brankář Luboš Fait a obránce Petr Mlnařík.
Sestava: Fait - Šimka, Řeháček, B. Kmetík, Mlnařík - A. Kmetík, P. Gust, Vachtl.

Ajax Staňkov-Do dna Plzeň 4:3 (3:3)
Branky A. Kmetík 3, Vachtl.
Dramatický zápas s výborným soupeřem. Dělovkou A.Kmetíka bodlem do šibenice jsme se brzy ujali vedení, soupeř brzy srovnal, ale pak jsme najednou vedli 3:1. Jenže Do dna hráli opravdu kvalitní futsal a do poločasu zaslouženě vyrovnali. Druhá půle byla velkou taktickou bitvou a s ubíhajícím časem bylo zřejmé, že kdo dá čtvrtý gól, udělá razantní krok k vítězství. To se povedlo nám, tři minuty před koncem se k tyči trefil A. Kmetík. V závěrečném náporu hostů nás několika výbornými zákroky podržel brankář Luboš Fait.
Sestava: Fait - Šimka, Řeháček, Mlnařík - A. Kmetík, P. Gust, Vachtl.

20. listopad - hřiště Sokolov (hala) - divize
Flamengo Březová-Ajax Staňkov 3:2 (1:0)
Branky Šimka, Vachtl.
Podobně jako tři dny předtím v Karlových Varech jsme nastoupili ve značně nekompletní sestavě. Ale s nabuzeným domácím celkem jsme odehráli celkem slušný zápas. Ve velmi halé hale hráli domácí běhavý futsal, my jsme se ale bohužel moc nedostávali do šancí. Až poté, co Flamengo vedlo 2:0, snížil střelou pod břevno Šimka a vzápětí Vachtl vyrovnal. Bohužel jsme remízu neudrželi, domácí poměrně šťastným gólem asi deset minut před koncem rozhodli.
Sestava: Jánský - Řeháček, B. Kmetík, Žáček, Steinbach, Šimka, Vachtl.

17. listopad - hřiště Karlovy Vary (hala) - divize
Fet Club K. Vary-Ajax Staňkov 5:10 (2:5)
Branky Vachtl 6, Řeháček 2, Šimka, Steinbach.
Nastoupili jsme v okleštěné sestavě, a tak jsme se zaměřili na úpornou defenzivu. A tato taktika slavila nečekaný úspěch. Nejen, že jsme dobře bránili, v útoku se nebývale dařilo Mírovi Vachtlovi. Soupeř byl v závěru naprosto bezradný, a tak jsme mohli skóre navýšit až na 10:5.

Draci K. Vary-Ajax Staňkov 13:2 (6:1)
Branky Vachtl 2.
Na Draky, kteří sestoupili z II. ligy, jsme ani náhodou neměli. A to i kdybychom nastoupili kompletní, asi by to nebylo o moc jiné. Nám navíc došly síly, a tak jsme dostali řadu laciných gólů. Ale pokud budou Draci v této sestavě nastupovat pravidelně, těžko je někdo zastaví.
Sestava: Jánský - Šimka, Steinbach, Řeháček - Egr, Vachtl.

13. listopad - hřiště Domažlice (hala) - divize
Ajax Staňkov-Pronic zanic Domažlice 4:5 (2:3)
Branky A. Kmetík 2, Vachtl, P. Gust.
nepovedl se nám hlavně začátek utkání, soupeř vedl během pěti minut 3:0. Do poločasu jsme to stáhli na rozdíl jediné branky, ale pak nám Domažlice znovu utekly na 2:5. Zase jsme snižovali, ale vyrovnání už nepřišlo, ani z 10m kopu, který v závěru zahrával A. Kmetík.
Sestava: Jánský - B. Kmetík, P. Gust, Šimka, Steinbach - A. Kmetík, Egr, Vachtl.

Akva bar H. Týn-Ajax B 1:2 (1:1).
Domácí se ujali vedení 1:0, ale béčko zabojovalo - nejprve P. Mlnařík vyrovnal a ve druhé půli unikl L. Muchna a prostřelil brankáře.
Kobra H. Týn-Ajax B 0:4 (0:1).
Zápas jsme vyhráli naprosto přesvědčivě, domácí neměli nárok a výsledek mohl být podstatně vyšší. Branky M. Gust, Muchna, P. Král, Hrach.

Sestava: Wanke - P. Král, Žáček, Hrach - M. Gust, Muchna, Mlnařík

2. října - hřiště Staňkov - I. třída

Ajax B-Havlovice 3:3 (1:0).
V zápase jsme vedli 2:0, pak prohrávali 2:3, takže jsme nakonec byli docela rádi za remízu. Branky Janka 2, Morkes.
Ajax B-Švédská trojka B 3:3 (1:1)
Dramatický a tvrdý zápas, třikrát jsme vedli, ale soupeř vždy vyrovnal. Branky Janka, Kalčík, Morkes.
Oba zápasy řídil neuvěřitelně špatným způsobem rozhodčí Šušlík.

Sestava: Pávek - P. Král, Hrach, Steinbach, Vaňous - Morkes, Kalčík, Janka, Egr, Muchna.

25. září - hřiště Domažlice - I. třída

RSC Čerchov-Ajax B 8:0 (4:0).
Už ve 3. minutě byl vyloučen brankář Wanke, do brány šel M. Gust. Soupeř byl ale jasně lepší, neměli jsme šanci.

HSK Domažlice-Ajax B 2:6 (0:2).
Zápas jsme měli bezpečně pod kontrolou a mnoho šancí jsme ještě neproměnili. Kuriozitou bylo, že se po pěti minutách zranil M. Gust a mezi tyče musel jít další brankář - V. Steinbach. Branky Žáček 2, P. Král 2, Muchna, Kalčík

Sestava: Wanke, M. Gust, Steinbach - Žáček, B. Kmetík, Vaňous - Muchna, Kalčík, P. Král

18. září - hřiště Staňkov - I. třída

Ajax B-Bahňáci Kdyně 0:4 (0:1).
Zápas se nám vůbec nepovedl, všichni jsme zahráli špatně.

Ajax B-Kouba Kdyně 5:0 kontumačně.
Ještě že soupeř nepřijel, jinak bychom určitě prohráli.

Sestava: M. Gust - Steinbach, P. Král,  - Muchna, Kalčík, Morkes

4. září - hřiště Staňkov - I. třída

Ajax B-Nový Kramolín 2:0 (1:0).
Vzhledem k úvodu sezony podalo béčko velice dobrý výkon a nebýt neuvěřitelného spalování šancí, mohlo být jeho vítězství výraznější. První gól dal z přímého kopu Radek Morkes, na 2:0 upravil Petr Král. Poprvé hrál za Ajax Jan "Mates" Jánský a po čtyřleté pauze nastoupil také Marek Vaňous.

Sestava: M. Gust - Žáček, Steinbach, Vaňous, J. Jánský - Egr, P. Král, Muchna, Kalčík, Morkes.

Z divize postoupil do II. ligy 2. FC Motáček Plzeň, sestoupily týmy Bomber Domažlice a Pebal Plzeň.

Novými účastníky divize jsou Draci Karlovy Vary, Nová Hospoda Plzeň (sestup z II. ligy) a Flamengo Březová (postup z krajského přeboru).