Home    Aktuálně    Kádr    Statistika    Fotogalerie    Historie    Rekordy    Divize    Okres    B mužstvo

Aktuálně - rok 2005

18. prosince - hřiště Domažlice (hala) - divize
Pronic zanic Domažlice-Ajax 3:5 (1:1)

Pořád jsme prohrávali, ve druhé půli dokonce 1:3. Ale pak jsme prokázali chladnokrevnost při proměňování šancí.
Branky A. Kmetík 3, Vachtl 2

Bomber Domažlice-Ajax 10:0 (4:0)

Po úspěchu v prvním utkání jsme si mysleli, že vítězství přijde samo. Bomber dobře bránil a proměňoval brejky, Za stavu 3:0 navíc rozhodčí hodně přísně vyloučil Aleše Kmetíka.

4. prosince - hřiště Domažlice (hala) - divize
Ajax-Bee Sting Plzeň 9:3 (5:1)

Tradičního soupeře jsme přehráli, i když v první půli nás několikrát musel podržet brankář Jánský.
Branky Vachtl 6, A. Kmetík 2, Řeháček

Ajax-FK Lochotín 1:9 (0:2)

Rozhodlo to, že jsme v první půli nedali několik šancí, soupeř je naopak proměnil. Po změně stran hosté chodili do brejků a ničili naše snahy, na zvrat jsme museli zapomenout.

Fet Club K. Vary-Ajax 6:11 (5:3)

V první části hry jsme pykali za chyby, po změně stran směrem dopředu výborná práce.

9. října - hřiště Domažlice (venku) - okres I. třída
RSC Čerchov Domažlice-Ajax Staňkov B 6:2 (1:1)

Branky Šimka, Steinbach.
HSK Domažlice-Ajax Staňkov B 9:3 (3:0)
Branky Kalčík, M. Gust, Morkes.

Sestava: Wagner - Šimka, Steinbach, M. Gust, Kalčík, Morkes.

Branky Morkes 2, Šefčík 2, Russ.
Akva bar H. Týn-Ajax Staňkov B 0:4 (0:2)
Branky Morkes, Šefčík, Kalčík, Russ.

Hned tři hráči si odbyli premiéru v dresu Ajaxu - brankář Lukáš Wagner, obránce Přemysl Šefčík a útočník Jakub Russ. A na svůj debut v našem klubu budou určitě vzpomínat rádi.

Sestava: Wagner - Šimka, Steinbach, Šefčík, P. Král - Morkes, Russ, Kalčík.

6. března - hřiště Domažlice (hala) - divize
Ajax Staňkov-Bee Sting Plzeň 9:5 (5:3)
Branky A. Kmetík 3, Vachtl 3, Řeháček, M. Gust, P. Gust.
Chtěli jsme zakončit vydařenou sezonu vítězstvím, což se nám podařilo, i když zejména v prvním poločase Bee Sting docela kousal. Předvedli jsme daleko kolektivnější výkon než před týdnem v Plzni, oba naši kanonýrští konkurenti si dali po hattricku, a tak byli spokojeni. Kaňkou v utkání byla potyčka Aleše Kmetíka s jedním z hráčů soupeřova mužstva, který v jednu chvíli začal střelce Ajaxu škrtit! Ale dohrálo se v klidu a rozešli jsme se v dobrém.

Sestava: Pávek - Řeháček, B. Kmetík, Steinbach - A. Kmetík, P. Gust, M. Gust, Vachtl.

26. únor - hřiště Plzeň (hala) - divize
Rabbit Plzeň-Ajax Staňkov 6:10 (4:4)
Branky A. Kmetík 3, Vachtl 2, Řeháček.
Zápas jsme mohli naprosto bez potíží vyhrát a dlouho jsme také měli navrch. V prvním poločase jsme vedli 4:2, po změně stran ještě 5:4 a 6:5. Bohužel, v závěru se naši dva nejlepší střelci rozhodli soupeřit o to, kdo dá víc gólů a zapomněli, že futsal je kolektivní sport. Navíc už žádnou branku nepřidali a Plzeňští nás z brejků trestali. Museli jsme do branky postavit Martina Gusta, protože L. Fait a L. Jánský nebyli k dispozici. Kvůli tomu jsme ale určitě neprohráli.

Sestava: M. Gust - Řeháček, Žáček, Steinbach, B. Kmetík - Vachtl, A. Kmetík, Šimka, Mlnařík.

19. únor - hřiště Domažlice (hala) - divize
Ajax Staňkov-Rabbit Plzeň 7:2 (3:2)
Branky A. Kmetík 3, Vachtl 2, Řeháček, P. Gust.
Aleš Kmetík, autor hattrickuHosté se představili jako velice kvalitní mužstvo, v úvodních minutách nás jasně přehrávalo a dostalo se i do vedení 2:0. Teprve pak se Ajax začal dostávat do tempa a třemi góly otočil poločasoé skóre ve svůj prospěch. Začátek druhé půle opět patřil hostům, ale poté, co jsme dali čtvrtý a pátý gól, bylo jasné, že jdeme za dalším vítězstvím. Nakonec jsme se radovali z velice pěkného výsledku 7:2. Tři získané body nám zajišťují druhé místo v divizní tabulce!

Sestava:
Fait - Řeháček, Žáček, Steinbach, Mlnařík - Vachtl, P. Gust, A. Kmetík, M. Gust.

Po zápase jsme udělali několik snímků, které najdete zde.

13. únor - hřiště Domažlice (hala) - divize
Ajax Staňkov-Czech Made Plzeň 7:1 (3:1)
Branky Vachtl 4, A. Kmetík 3.
Dostali jsme se do vedení 1:0, což je proti Czech Made vždy mimořádně důležité. Pak L. Jánský chytil penaltu, což byl další klíčový moment zápasu. Ve druhé půli už hostům ubývaly síly a nám se podařilo skóre navýšit.

Sestava:
Jánský - Řeháček, Žáček, Šimka - Vachtl, P. Gust, A. Kmetík.

6. únor - hřiště Plzeň (hala) - divize
Pumidas Plzeň-Ajax Staňkov 5:4 (2:0)
Branky Vachtl 2, P. Gust, Šimka
Do dna Plzeň-Ajax Staňkov 5:5 (1:2)
Branky Vachtl 3, P. Gust, Žáček.

Sestava:
Jánský - Řeháček, B. Kmetík, Žáček, Hrach - Vachtl, P. Gust, Mlnařík, Šimka.

5. únor - hřiště Domažlice (hala) - divize
Ajax Staňkov-FK Lochotín 3:3 (1:2)
Branky A. Kmetík, P. Gust, Vachtl
Těžko jsme se prosazovali proti velice dobře hrající lochotínské čtveřici, ale nakonec jsme vy dřeli zaslouženou remízu. Zápas nedohrál kvůli vyloučení A. Kmetík.

Sestava:
Jánský - Řeháček, B. Kmetík, Steinbach, Mlnařík - Vachtl, A. Kmetík, P. Gust.

30. leden - hřiště Domažlice (hala) - divize
Ajax Staňkov-Flamengo Březová 8:7 (2:4)
Branky A. Kmetík 3, Vachtl 2, P. Gust, B. Kmetík, Řeháček.
Naše mužstvo mělo velký problém s obsazením postu brankáře. Po omluvě L. Jánského se nepodařilo zajistit služby L. Faita a M. Wanke, který slíbil, že přijde, půl hodiny před utkáním zmizel beze stopy. Na poslední chvíli jsme tedy povolali brankáře béčka Petra Pávka, který tak nastoupil ke své divizní premiéře.
Úvod zápasu jsme prospali, mysleli jsme, že soupeř se porazí sám. Místo toho nám zasadil čtyři gólové údery. Nutno dodat, že šlo o mimořádně laciné góly. Naštěstí se naše mužstvo probralo, začalo si vytvářet šance a snížilo do poločasu na rozdíl dvou branek. Ve druhé půli jsme rozjeli gólovou smršť a hosté nevěděli, kam dřív skočit. Najednou jsme vedli 7:4, pak jsme ale polevili v koncentraci a Flamengo snížilo na 7:6. Rozhodující nakonec byl gól, který dal H. Řeháček z přímého kopu za pomoci soupeřovy obrany. Hosté už jen snížili.

Sestava:
Pávek - Řeháček, B. Kmetík, Steinbach, Mlnařík - Vachtl, A. Kmetík, P. Gust.

23. leden - hřiště Domažlice (hala) - divize
Ajax Staňkov-Draci K. Vary 14:3 (7:1)
Branky A. Kmetík 5, Vachtl 4, P. Gust 2, Žáček 2, Mlnařík
Měli jsme usnadněnou pozici tím, že soupeř (1. mužstvo tabulky) přijel jen se čtyřmi hráči do pole. Během první minuty dal A. Kmetík dva góly a pak už bylo jen otázkou, kolik branek celkem dáme.

Ajax Staňkov-Fet Club K. Vary 6:3 (4:1)
Branky Vachtl 3, Mlnařík, Šimka, A. Kmetík
Velice kvalitní zápas, hosté přijeli v silné sestavě. Naše mužstvo však v rozhodujících chvílích podržel brankář Jánský, v první půli se dařilo i v koncovce. V závěru utkání jsme promarnili několik vyložených šancí.
Sestava: Jánský - Řeháček, B. Kmetík, Šimka, Žáček - Mlnařík, Vachtl, A. Kmetík, P. Gust.

16. leden - hřiště Domažlice (hala) - divize
Pronic zanic Domažlice-Ajax Staňkov 4:7
Branky A. Kmetík 2, Řeháček, Gust.
Sestava: Jánský - Řeháček, B. Kmetík, Šimka - Mlnařík, A. Kmetík, P. Gust.

9. leden - hřiště Plzeň (hala) - divize
Bee Sting Plzeň-Ajax Staňkov 4:7
Branky A. Kmetík 5, Vachtl 2.
Tradičního soupeře jsme porazili po velmi dobrém výkonu celého mužstva, na své nejlepší chvíle si vzpomněl Aleš Kmetík, autor pěti gólů.

FK Lochotín-Ajax Staňkov 3:5
Branky A. Kmetík 3, Žáček, Vachtl.
Dramatický a nervózní zápas se šťastným koncem pro Ajax. Famózní výkon předvedl obránce Karel Žáček, který byl pro útočníky v lochotínském dresu naprosto nepřekonatelnou překážkou. Dalším z hrdinů týmu byl brankář Láďa Jánský, který domácím zlikvidoval tři jisté gólové šance.
Sestava: Jánský - Řeháček, B. Kmetík, Šimka, Žáček - A. Kmetík, P. Gust, Vachtl.