Home    Aktuálně    Kádr    Statistika    Fotogalerie    Historie    Rekordy    Divize    Okres    B mužstvo

Aktuálně - rok 2006

17. prosince - hřiště Plzeň (hala) - divize
Ajax-Grand team Cheb 5:5 (1:1)

Branky A. Kmetík 4, J. Kmetík.
Ač nám několik hráčů sestavy chybělo, naším jednoznačným cílem bylo konečně vyhrát a připsat si tři body. Brankou A. Kmetíka jsme vedli, ale soupeř do přestávky z rychlé protiakce srovnal. Ve druhém poločase se z ostrého úhlu trefil nejprve J. Kmetík a pak i A. Kmetík a vše vypadalo velmi slibně. Bohužel hosté třemi brankami otočili skóre, na 3:4 gólem z desetimetrového kopu. Z té samé situace A. Kmetík vyrovnal, pak ale trefil z desítky tyč. Brankář Jánský jednu desítku Chebu chytil a poté opět kopal A. Kmetík a vedli jsme 5:4. Dvacet vteřin před koncem jsme šli do brejku, A. Kmetík byl sám před brankářem faulován, ale rozhodčí k našemu zděšení odpískal útočný faul! A z další desítky hosté vyrovnali...

Ajax-FT Františkovy Lázně 3:2 (1:2)
Branky J. Kmetík, A. Kmetík, Žáček.
Hosté měli jen jednoho hráče na střídání, a tak hráli velmi úsporně, zpomalovali hru, zároveň ale dokázali být dopředu velmi nebezpeční. Prohrávali jsme, vyrovnání zařídil pěknou střelou pod břevno J. Kmetík. Po zaváhání obrany jsme ale ještě před přestávkou dostali druhý gól. Po obrátce jsme už hráli téměř jen na polovině soupeře, náš tlak byl drtivý, ale nedařilo se nám dostávat se do šancí, protože hosté úporně bránili. Velkou šanci jsme měli, když A. Kmetík kopal penaltu, ale míč poslal vedle. Krátce nato nedal tutovku M. Steinbach. A tak rozhodnutí přišlo až dvě minuty před koncem, kdy přihrávku A. Kmetíka zužitkoval K. Žáček.

Sestava: Jánský - Hrach, B. Kmetík, Kukla, Žáček - A. Kmetík, J. Kmetík, M. Steinbach.

3. prosince - hřiště Plzeň (hala) - divize
Ajax-Fet Club K. Vary 5:6 (3:2)

Branky A. Kmetík 2, Šimka, J. Kmetík, Vaněček.
Proti velice silnému soupeři jsme podali statečný výkon a měli jsme na dosah minimálně bod. V první půli jsme zvrátili nepříznivý stav a do přestávky jsme šli s jednogólovým náskokem. Po změně stran hosté obrátili na 3:4, my jsme vyrovnali a A. Kmetík trefil tyčku. Bohužel soupeř nám odskočil na dva góly, v závěru jsme již jen snížili z desetimetrového kopu. Fet club ukázal sílu hned v následujícím utkání, v němž rozdrtil Indoss B 10:0!

Ajax-Draci K Vary 0:4 (0:3)
Hosté přijeli v nejsilnější sestavě a od začátku měli navrch. Góly jsme jim ale nabídli sami, dva z nich v naší síti byly vlastní. Po obrátce Draci kontrolovali vedení, naše šance na snížení nevyužili Majlát a Šimka.

Sestava: Jánský - Hrach, Šimka, B. Kmetík, Kukla, M. Gust - A. Kmetík, Vaněček, J. Kmetík, Kukla, M. Steinbach.

26. listopadu - hřiště Plzeň (hala) - divize
Bee Sting Plzeň-Ajax 4:4 (2:1)

V posílené sestavě oproti předchozím duelům jsme zahájili aktivně a vytvářeli si i šance. Do vedení jsme šli poté, co se sám před gólmanem prosadil M. Steinbach. Měli jsme další příležitosti, bohužel po chybách R. Krále a B. Kmetíka soupeř do poločasu skóre otočil. Po obrátce jsme chtěli dát výsledek do pořádku, což se částečně podařilo díky velkým chvílím D. Vaněčka. Ten nejprve srovnal na 2:2, pak na 3:3 a nakonec nás poslal do vedení 4:3. Bohužel, těsný náskok jsme neudrželi. Bee Sting vyrovnal a následně kopal i dvě desítky, které naštěstí neproměnil... Velkou šanci v závěru nevyužil ani v Ajaxu debutující V. Kukla.

FK Lochotín-Ajax 9:3 (3:0)
Docela jsme si věřili, ale proti favoritovi jsme nadělali příliš individuálních chyb - a soupeř je dokázal trestat. Utkání jsme jednoznačně prohráli, opět se ale střelecky dařilo D. Vaněčkovi, který dvě branky dal, o jednu se postaral J. Kmetík.

Sestava: Jánský - Hrach, R. Král, B. Kmetík, Kukla - Vaněček, Majlát, J. Kmetík, M. Steinbach, M. Gust.

1
9. listopadu - hřiště Plzeň (hala) - divize
Ajax-Motáček Plzeň 1:10 (0:2)

V sestavě, která opět neměla naději na úspěch, jsme vzdorovali skoro čtvrt hodiny náporu soupeře. V první půli jsme celkem dobře bránili, ale po obrátce nás Motáček už úplně přejel. Čestný úspěch dal za stavu 0:10 Jirka Šimka.

Ajax-Do dna Plzeň 1:7 (0:3)
Také druhý zápas byl z naší strany velké trápení, chtěli jsme jen, aby to co nejrychleji skončilo... Na 1:3 snižoval v úvodu druhé půle M. Gust.

Sestava: Fait - Žáček, Hrach, V. Steinbach, M. Gust - Kalčík, Šimka, M. Steinbach

12. listopadu - hřiště Plzeň (hala) - divize
Indoss Plzeň B-Ajax 8:0 (3:0)

Béčko Indossu je sice nováčkem, ale podle všeho bude v nové sezoně patřit k favoritům. My jsme k zápasu nastoupili ve výrazně oslabené sestavě a neměli jsme nárok. Dva góly soupeře dal Míra Vachtl, který odešel do Indossu z Ajaxu na hostování.

Sestava: Jánský - Žáček, Hrach, V. Steinbach, Šimka - Vaněček, Kalčík, M. Gust, M. Steinbach

Rabbit Plzeň-Ajax 4:6 (2:2)

Dramatický a tvrdý zápas. Vedli jsme 2:0, ale soupeř stihl vyrovnat. Pak jsme se opět dostali do náskoku 4:2, Rabbit snížil na rozdíl jediného gólu, ale pak jsme dali další dvě branky, což byl rozhodující zlom.
Branky A. Kmetík 3, Vachtl 3
Sestava: Jánský - Šimka, Řeháček, Steinbach - Vachtl, A. Kmetík, M. Gust

Czech Made Plzeň-Ajax 5:2 (4:2)
Bohužel nám chyběl A. Kmetík, který v předchozím zápase dostal žlutou kartu. Naše útočné snažení tedy bylo výrazně oslabené, proti bojovníkům z Czech Made jsme se neuměli prosadit.
Branky Jánský, Vachtl
Sestava: Wagner - Šimka, Řeháček, Steinbach - Vachtl, Jánský, M. Gust

5. března - hřiště Nýrsko (hala) - divize
Ajax-Flamengo Březová 6:9 (5:3)
Sešli jsme se k utkání jen v šesti lidech, z toho tři byli narychlo sehnaná výpomoc z béčka. Přesto jsme sahali po vítězství - po střelecké explozi A. Kmetíka v prvním poločase jsme vedli už 5:2, pak ještě po změně stran 6:3, ale poté přišlo několik chyb, inkasované góly a také jsme už nestíhali běhat.
Branky A. Kmetík 5, Šefčík

Ajax-Materia Sokolov 5:8 (2:4)
Bojovali jsme a dlouho drželi vyrovnaný stav, ale opět nám došly příliš bzy síly. Bylo nás málo, řada "opor" si vybrala volno...
Branky A. Kmetík 3, Steinbach 2

Sestava: Wagner - Šefčík, B. Kmetík, Steinbach, A. Kmetík, Kalčík

19. února - hřiště Plzeň (hala) - divize
Bee Sting Plzeň-Ajax 10:6 (6:3)

Bohužel, v úvodu utkání jsme neproměnili dvě vyložené šance a od 4. minuty vedl Bee Sting. Pak jsme vyrovnali, vedli 2:1 a 3:2, ovšem mezi 15. a 17. minutou jsme dostali čtyři góly, což bylo pro další vývoj zápasu rozhodující. přes veškerou snahu jsme už na zvrat neměli, soupeř předvedl velice dobrý výkon a po čtyřech letech nás zaslouženě porazil. Propadli jsme zejména v obranné činnosti celého týmu.
Branky A. Kmetík 4, Šimka, Žáček

FK Lochotín-Ajax 7:4 (3:2)
Do druhého zápasu jsme vstoupili lépe nahecovaní a s vedoucím týmem tabulky jsme sehráli velmi dobrou partii. Bohužel, tentokrát nás v klíčových momentech opustilo štěstí, to, co dokázal neproměnit zejména M. Vachtl, se jen tak nevidí. Lochotín vlastně celý zápas vedl, ale jeho obranu jsme dokázali řádně zaměstnávat. Domácím výborně zachytal brankář a vycházely jim brejkové situace.
Branky A. Kmetík 2, Žáček, Vachtl

Sestava: Jánský - Šefčík, B. Kmetík, Řeháček, Žáček - A. Kmetík, Vachtl, Šimka

12. únor
a - hřiště Nýrsko (hala) - divize
Ajax-Pronic zanic Domažlice 12:4 (8:2)

Měli jsme vynikající začátek, soupeř sice rozehrával, ale A. Kmetík vypíchl míč, přihrál M. Vachtlovi, který už po 9 vteřinách rozvlnil síť. Pronic sice srovnali na 1:1, ale pak už na hřišti jasně kraloval Ajax
Branky Vachtl 6, A. Kmetík 4, Řeháček, Šimka

Ajax-Bomber Domažlice 10:2 (6:0)
V devatenácté vteřině se poprvé trefil A. Kmetík a pak už jen přibývaly další góly do branky rozklíženého soupeře. Bomberu jsme oplatili desetigólovou porážku z první části sezony.
Branky A. Kmetík 4, Vachtl 3, Řeháček 2, Šimka

Sestava: Jánský - Šefčík, B. Kmetík, Řeháček, Šimka - A. Kmetík, Vachtl, M. Gust

5. února - hřiště Plzeň (hala) - divize
Happich team Plzeň-Ajax 4:9 (0:4)

S pouze pěti hráči do pole jsme odehráli vydařenou taktickou partii, střelecky se skvěle dařilo Vachtlovi s A. Kmetíkem. navíc jsme neproměnili tři desítky!
Branky Vachtl 4, A. Kmetík 3, M. Gust, B. Kmetík.

Pebal Plzeň-Ajax 9:4 (3:1)
Ve druhém utkání nám už došly síly, navíc se zranil M. Vachtl, a tak jsme se museli smířit s porážkou.
Branky Šefčík 2, Vachtl, A. Kmetík

Sestava: Fait - Šefčík, B. Kmetík, Žáček - M. Gust, A. Kmetík, Vachtl

29. ledna - hřiště Plzeň (hala) - divize
Ajax-Fet Club K. Vary 5:2 (3:0)

K zápasu jsme sice jeli v oslabené sestavě bez H. Řeháčka, . Vachtla a P. Gusta, ale zvládli jsme ho. Osud utkání vzal do rukou Aleš Kmetík, který byl nejlepším hráčem na hřišti.
Branky A. Kmetík 4, Žáček.
Sestava: Jánský - Šefčík, B. Kmetík, Žáček - M. Gust, A. Kmetík, Šimka

22. ledna - hřiště Plzeň (hala) - divize
Do dna Plzeň-Ajax 4:4 (2:1)
Dlouho se nám nedařilo prosadit se proti dobře bránícímu soupeři, krátce před koncem jsme prohrávali 1:4. Drtivý finiš ale přinesl vyrovnání, na 4:4 upravil brankář Láďa Jánský!
Branky A. Kmetík 3, Jánský

Pumidas Plzeň -Ajax 2:15 (1:4).
V první půli Pumidas ještě vzdoroval, ale po gólu na 1:3 (dal ho po samostatné akci B. Kmetík) odpadl. vytvořili jsme nový rekord klubu.
Branky A. Kmetík 4, Vachtl 3, Řeháček 2, P. Gust 2, B. Kmetík 2, Žáček, Šimka
Sestava:
Jánský - Šefčík, B. Kmetík, Žáček, Řeháček, M. Gust - A. Kmetík, Vachtl, Šimka, P. Gust

15. ledna - hřiště Rokycany (hala) - divize
Ajax-Rabbit Plzeň 4:3 (1:2)
Dramatické utkání, prohrávali jsme 0:2, nakonec všechno rozhodl těsně před koncem Aleš Kmetík z 10m kopu.
Branky A. Kmetík 3, Žáček, P. Gust

Ajax-Czech Made 5:2 (3:0)
Vedli jsme po poločase 3:0 a zdálo se být rozhodnuto. Soupeř ale ve druhé půli vzdoroval, naštěstí za stavu 4:2 nedal desítku.
Branky A. Kmetík 3, Řeháček, Vachtl.
Sestava: Fait - Šefčík, B. Kmetík, Žáček, Řeháček, M. Gust - A. Kmetík, Vachtl, Šimka, P. Gust, Russ