wz

Home     Aktuálně     Kádr     Statistika     Fotogalerie     Historie     Rekordy     Divize     Okres    Béčko     Základna     Turnaje     Vzkazy

Sezona
2005/2006

Obsadili jsme čtvrté místo, ale bylo na víc. Zejména v závěru soutěže jsme se potýkali s absencemi v týmu, což se na výsledcích projevilo. Byli jsme trochu namlsáni dvěma druhými místy, a tak jsme čtvrtou příčku asi nedokázali dostatečně odcenit.

Branky Vachtl 8, A. Kmetík 2, Šefčík

Poněkud bezstarostný duel s jasně sestupujícím týmem se stal exhibicí Míry Vachtla, který vytvořil střelecký rekord klubu v jednom divizním zápase.

Ajax-Do dna Plzeň 9:7 (1:4)
Branky Vachtl 4, A. Kmetík 4, Řeháček

Nezvládli jsme začátek, ale ve druhé půli nastal neuvěřitelný obrat.

Sestava: Jánský - J. Šimka, Řeháček, Šefčík - A. Kmetík, Vachtl, M. Gust

12. března - hřiště Plzeň (hala) - divize
Rabbit Plzeň-Ajax 4:6 (2:2)

Dramatický a tvrdý zápas. Vedli jsme 2:0, ale soupeř stihl vyrovnat. Pak jsme se opět dostali do náskoku 4:2, Rabbit snížil na rozdíl jediného gólu, ale pak jsme dali další dvě branky, což byl rozhodující zlom.
Branky A. Kmetík 3, Vachtl 3

Sestava:
Jánský - J. Šimka, Řeháček, Steinbach - Vachtl, A. Kmetík, M. Gust

Czech Made Plzeň-Ajax 5:2 (4:2)
Bohužel nám chyběl A. Kmetík, který v předchozím zápase dostal čtvrtou žlutou kartu. Naše útočné snažení tedy bylo výrazně oslabené, proti bojovníkům z Czech Made jsme se neuměli prosadit.
Branky Jánský, Vachtl

Sestava: Wagner - J. Šimka, Řeháček, Steinbach - Vachtl, Jánský, M. Gust

5. března - hřiště Nýrsko (hala) - divize
Ajax-Flamengo Březová 6:9 (5:3)
Sešli jsme se k utkání jen v šesti lidech, z toho tři byli narychlo sehnaná výpomoc z béčka. Přesto jsme sahali po vítězství - po střelecké explozi A. Kmetíka v prvním poločase jsme vedli už 5:2, pak ještě po změně stran 6:3, ale poté přišlo několik chyb, inkasované góly a také jsme už nestíhali běhat.
Branky A. Kmetík 5, Šefčík

Ajax-Materia Sokolov 5:8 (2:4)
Bojovali jsme a dlouho drželi vyrovnaný stav, ale opět nám došly příliš bzy síly. Bylo nás málo, řada "opor" si vybrala volno...
Branky A. Kmetík 3, Steinbach 2

Sestava: Wagner - Šefčík, B. Kmetík, Steinbach, A. Kmetík, Kalčík

19. února - hřiště Plzeň (hala) - divize
Bee Sting Plzeň-Ajax 10:6 (6:3)

Bohužel, v úvodu utkání jsme neproměnili dvě vyložené šance a od 4. minuty vedl Bee Sting. Pak jsme vyrovnali, vedli 2:1 a 3:2, ovšem mezi 15. a 17. minutou jsme dostali čtyři góly, což bylo pro další vývoj zápasu rozhodující. přes veškerou snahu jsme už na zvrat neměli, soupeř předvedl velice dobrý výkon a po čtyřech letech nás zaslouženě porazil. Propadli jsme zejména v obranné činnosti celého týmu.
Branky A. Kmetík 4, J. Šimka, Žáček

FK Lochotín-Ajax 7:4 (3:2)
Do druhého zápasu jsme vstoupili lépe nahecovaní a s vedoucím týmem tabulky jsme sehráli velmi dobrou partii. Bohužel, tentokrát nás v klíčových momentech opustilo štěstí, to, co dokázal neproměnit zejména M. Vachtl, se jen tak nevidí. Lochotín vlastně celý zápas vedl, ale jeho obranu jsme dokázali řádně zaměstnávat. Domácím výborně zachytal brankář a vycházely jim brejkové situace.
Branky A. Kmetík 2, Žáček, Vachtl

Sestava: Jánský - Šefčík, B. Kmetík, Řeháček, Žáček - A. Kmetík, Vachtl, J. Šimka

12. únor
a - hřiště Nýrsko (hala) - divize
Ajax-Pronic zanic Domažlice 12:4 (8:2)

Měli jsme vynikající začátek, soupeř sice rozehrával, ale A. Kmetík vypíchl míč, přihrál M. Vachtlovi, který už po 9 vteřinách rozvlnil síť. Pronic sice srovnali na 1:1, ale pak už na hřišti jasně kraloval Ajax
Branky Vachtl 6, A. Kmetík 4, Řeháček, J. Šimka

Ajax-Bomber Domažlice 10:2 (6:0)
V devatenácté vteřině se poprvé trefil A. Kmetík a pak už jen přibývaly další góly do branky rozklíženého soupeře. Bomberu jsme oplatili desetigólovou porážku z první části sezony.
Branky A. Kmetík 4, Vachtl 3, Řeháček 2, J. Šimka

Sestava: Jánský - Šefčík, B. Kmetík, Řeháček, J. Šimka - A. Kmetík, Vachtl, M. Gust

5. února - hřiště Plzeň (hala) - divize
Happich team Plzeň-Ajax 4:9 (0:4)

S pouze pěti hráči do pole jsme odehráli vydařenou taktickou partii, střelecky se skvěle dařilo Vachtlovi s A. Kmetíkem. Navíc jsme neproměnili tři desítky!
Branky Vachtl 4, A. Kmetík 3, M. Gust, B. Kmetík.

Pebal Plzeň-Ajax 9:4 (3:1)
Ve druhém utkání nám už došly síly, navíc se zranil M. Vachtl, a tak jsme se museli smířit s porážkou.
Branky Šefčík 2, Vachtl, A. Kmetík

Sestava: Fait - Šefčík, B. Kmetík, Žáček - M. Gust, A. Kmetík, Vachtl

29. ledna - hřiště Plzeň (hala) - divize
Ajax-Fet Club K. Vary 5:2 (3:0)

K zápasu jsme sice jeli v oslabené sestavě bez H. Řeháčka, M. Vachtla a P. Gusta, ale zvládli jsme ho. Osud utkání vzal do rukou Aleš Kmetík, který byl nejlepším hráčem na hřišti.
Branky A. Kmetík 4, Žáček.

Sestava: Jánský - Šefčík, B. Kmetík, Žáček - M. Gust, A. Kmetík, J. Šimka

22. ledna - hřiště Plzeň (hala) - divize
Do dna Plzeň-Ajax 4:4 (2:1)
Dlouho se nám nedařilo prosadit se proti dobře bránícímu soupeři, krátce před koncem jsme prohrávali 1:4. Drtivý finiš ale přinesl vyrovnání, na 4:4 upravil brankář Láďa Jánský!
Branky A. Kmetík 3, Jánský

Pumidas Plzeň -Ajax 2:15 (1:4).
V první půli Pumidas ještě vzdoroval, ale po gólu na 1:3 (dal ho po samostatné akci B. Kmetík) odpadl. vytvořili jsme nový rekord klubu.
Branky A. Kmetík 4, Vachtl 3, Řeháček 2, P. Gust 2, B. Kmetík 2, Žáček, J. Šimka

Sestava:
Jánský - Šefčík, B. Kmetík, Žáček, Řeháček, M. Gust - A. Kmetík, Vachtl, J. Šimka, P. Gust

15. ledna - hřiště Rokycany (hala) - divize
Ajax-Rabbit Plzeň 4:3 (1:2)
Dramatické utkání, prohrávali jsme 0:2, nakonec všechno rozhodl těsně před koncem Aleš Kmetík z 10m kopu.
Branky A. Kmetík 3, Žáček, P. Gust

Ajax-Czech Made 5:2 (3:0)
Vedli jsme po poločase 3:0 a zdálo se být rozhodnuto. Soupeř ale ve druhé půli vzdoroval, naštěstí za stavu 4:2 nedal desítku.
Branky A. Kmetík 3, Řeháček, Vachtl.

Sestava: Fait - Šefčík, B. Kmetík, Žáček, Řeháček, M. Gust - A. Kmetík, Vachtl, J. Šimka, P. Gust, Russ

Pronic zanic Domažlice-Ajax 3:5 (1:1)

Pořád jsme prohrávali, ve druhé půli dokonce 1:3. Ale pak jsme prokázali chladnokrevnost při proměňování šancí.
Branky A. Kmetík 3, Vachtl 2

Bomber Domažlice-Ajax 10:0 (4:0)

Po úspěchu v prvním utkání jsme si mysleli, že vítězství přijde samo. Bomber dobře bránil a proměňoval brejky, Za stavu 3:0 navíc rozhodčí hodně přísně vyloučil Aleše Kmetíka.

Sestava: Jánský - Šefčík, B. Kmetík, Řeháček - A. Kmetík, Vachtl, P. Gust

4. prosince - hřiště Domažlice (hala) - divize
Ajax-Bee Sting Plzeň 9:3 (5:1)

Tradičního soupeře jsme přehráli, i když v první půli nás několikrát musel podržet brankář Jánský.
Branky Vachtl 6, A. Kmetík 2, Řeháček

Ajax-FK Lochotín 1:9 (0:2)

Rozhodlo to, že jsme v první půli nedali několik šancí, soupeř je naopak proměnil. Po změně stran hosté chodili do brejků a ničili naše snahy, na zvrat jsme museli zapomenout.