wz

Home     Aktuálně     Kádr     Statistika     Fotogalerie     Historie     Rekordy     Divize     Okres    Béčko     Základna     Turnaje     Vzkazy


 

Setkání Ajaxu Staňkov 2009

Finalisté turnaje na setkání Ajaxu 2009

V této sezoně se B týmu futsalového klubu Ajax Staňkov podařilo vyhrát okresní ligu. Stalo se tak po deseti letech od titulu A mužstva. Oslavy tohoto úspěchu staňkovští futsalisté pojali ve velkém stylu, na hřišti v Hlohové uspořádali setkání, na které pozvali současné i bývalé hráče tohoto klubu.

Kromě toho, že si všichni zúčastnění měli o čem povídat a na co vzpomínat se z hráčů, kteří si s sebou přinesli sportovní vybavení, vytvořily týmy a rozehrál se futsalový turnaj. Probíhal ve velmi přátelském a sportovním duchu. Po šestihodinovém průběhu se z vítězství radoval celek Ligi team, v němž hráli Petr Mlnařík, Ondřej Bauer, Jiří Šimka, Martin Gust a Jan Multurs. Druhý skočil Prezident tým (Jindřich Hrach, Viktor Steinbach, Vladimír Bočan, Martin Steinbach, Lukáš Muchna a Michal Zedník) a třetí byl Karlos tým (Jindřich Budín, Karel Žáček, Radek Morkes, David Kalčík a Miroslav Kaufner). Na čtvrtém místě skončila domácí Hlohová, která sice excelovala v základní skupině, ve vyřazovacích bojích jí už ale došly síly. Dlužno dodat, že ve všech týmech se střídali dva brankáři - Jan Paul starší a Ladislav Šobor. Nejlepším střelcem se s 12 góly stal Radek Morkes. Na setkání dorazilo celkem 27 hráčů, kteří někdy oblékli dres Ajaxu.

Po vyhlášení výsledků turnaje došlo k slavnostnímu předání putovní trofeje pro B mužstvo za vítězství v okresní lize.

Setkání Ajaxu Staňkov si zúčastnění aktéři pochvalovali a je docela možné, že se tato akce může v budoucnu opakovat. Prezident klubu by touto cestou rád poděkoval všem, kteří se na zajištění celého podniku podílelo, zvláštní dík patří Sokolu Hlohová a obci Hlohová za poskytnutí zázemí.
 Letos si připomínáme 10 odehraných let v divizi a také 10 let od našeho triumfu v okresní lize. U této příležitosti chystáme velké setkání všech současných i bývalých hráčů Ajaxu Staňkov. Akce se uskuteční v sobotu 18. července v Hlohové na hřišti ve vsi. Z hráčů, kteří se dostaví - a zároveň si budou chtít zahrát -, vytvoříme týmy, které se mezi sebou utkají v přátelském turnaji. Chystá se bohaté občerstvení, prvních 100 piv zdarma, ve večerních hodinách oheň nebo přesun do hospody. A hlavně se každý zúčastněný může těšit na den plný skvělých vzpomínek na příjemné chvíle strávené s naším futsalovým týmem.